KITI KLAUSIMAI

Užsienio valstybėje išduotas elektroninis parašas Lietuvoje galioja tuo atveju, jei elektroninio parašo teikėjas yra įtrauktas į Patikimų teikėjų sąrašą. Daugiau informacijos apie tai galite rasti Ryšių reguliavimo tarnybos puslapyje: http://rrt.lt/lt/vartotojui/elektroninis-parasas_358/tsl-1.html . Registrų centro sistemose (įskaitant www.gosign.lt) galima pasirašyti dokumentus el.
Jus dominančio nekilnojamojo daikto Nekilnojamojo turto registre įregistruotus duomenis (žemės ar statinio plotą, paskirtį, savininką ir kt.) galite sužinoti, užsisakę Nekilnojamojo turto registro išrašą pagal nurodytą turto adresą.
Registro tvarkytojo spaudu ir parašu patvirtintą Kadastro žemėlapio ištrauką galima užsisakyti bet kuriame Registrų centro klientų aptarnavimo padalinyje, arba internetu per Registrų centro „Darbų užsakymo internetu sistemą“.
Užsienio valstybėje išduotas elektroninis parašas Lietuvoje galioja tuo atveju, jei elektroninio parašo teikėjas yra įtrauktas į Patikimų teikėjų sąrašą. Daugiau informacijos apie tai galite rasti Ryšių reguliavimo tarnybos puslapyje: http://rrt.lt/lt/vartotojui/elektroninis-parasas_358/tsl-1.html . Registrų centro sistemose (įskaitant www.gosign.lt) galima pasirašyti dokumentus el.
informuojame, kad juridinio fakto dėl daugiabučio namo butų ir kitų patalpų savininkų sudarytos jungtinės veiklos sutarties, susijusios su namo bendrojo naudojimo objektų valdymu, įregistravimo Nekilnojamojo turto registre paslaugos kaina  - 10 lt, atliekant darbą per 5 darbo dienas.
Informuojame, kad norint Nekilnojamojo turto registre įregistruoti baigtą statyti neypatingą gyvenamąjį namą ir nuosavybės teises į jį, reikia paduoti prašymą bet kuriame valstybės įmonės Registrų centro teritoriniame padalinyje.
informuojame, kad asmuo, norintis įregistruoti nebaigtą statyti statinį ir nuosavybės teisę į jį Nekilnojamojo turto registre, valstybės įmonės Registrų centro bet kuriame teritoriniame padalinyje turi paduoti prašymą. Kartu su prašymu reikia pateikti statinio kadastro duomenų bylą ir dokumentą t. y. Pažymą apie statinio statybą be esminių nukrypimų nuo statinio projekto (toliau - Pažyma), gautą iš Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos, jei statinys priskirtinas ypatingų ar neypatingų statinių kategorijai.
Užsisakius paslaugas tiesiogiai Registrų centro klientų aptarnavimo padalinyje, sąskaitos - faktūros rengiamos kiekvieno mėnesio pabaigoje, todėl paslaugą užsakęs asmuo sąskaitą gauna el. paštu kito mėnesio pradžioje. 
PVM sąskaitos faktūros už per Registrų centro klientų savitarną įgytas paslaugas yra formuojamos automatiškai kiekvieno ateinančio mėnesio pradžioje.
Taip, galima, jeigu esate Registruotas vartotojas ir turite teisę naudotis Kadastro žemėlapiu ir, jeigu žemės sklypas yra suformuotas atliekant kadastrinius matavimus.
Informacijos, kaip tapti registruotu vartotoju rasite pagal nuorodą.

Valstybės įmonės Registrų centro bei jos padalinių darbo laiką, faksą, adresus ir kitą kontaktinę informaciją galite rasti čia.

Nekilnojamojo turto registro padalinių kontaktinė informacija;

VILNIAUS FILIALO DARBO LAIKAS:
 
I - IV 8:00 - 17:00
V       8:00 - 15:45
be pietų pertraukos

 
Laba diena,


informuojame, kad duomenys apie ieškomus automobilius nėra kaupiami.
Tokiu atveju reikalingas organizacijos oficialus raštas apie IP pasikeitimą, nurodant sutarties numerį.
 
Norint pakeisti registruotą Registrų centro duomenų bazės vartotoją reikėtų pateikti oficialų prašymą pakeisti vartotoją, pagal pateiktą sutartyje vartotojų sąrašą, nurodant užblokuojamų ir naujai sukuriamų vartotojų rekvizitus.
 
Jeigu nekilnojamasis daiktas ir nuosavybės teisės į jį buvo įgytas santuokoje bendrosios jungtinės sutuoktinių nuosavybės teise, tai, nutraukus santuoką, įrašai Nekilnojamojo turto registre galėtų būti pakeisti, pateikus prašymą bet kuriame teritoriniame valstybės įmonės Registrų centro padalinyje. Kartu su prašymu reikia pateikti notaro, ar teismo patvirtintą dokumentą dėl santuokinio turto padalinimo.

Laba diena,


informuojame, kad nauji prisijungimo duomenys elektroniniu paštu nėra siunčiami.
Patalpų savininkų sąrašą, nurodžius unikalų nekilnojamojo daikto numerį ir duomenų užsakymo tikslą, gali užsisakyti patalpų savininkas, atskirų valstybės institucijų, kurių veikla yra reglamentuota specialiais įstatymais darbuotojai, pastatą administruojantys asmenys.