JURIDINIŲ ASMENŲ REGISTRAS

Kokius veiksmus reikėtų atlikti, jeigu pabandžius elektroniniu būdu pateikti prašymą laikinai įtraukti pavadinimą į Juridinių asmenų registrą, šio prašymo nesimato Registrų centro savitarnos sistemoje?

Jeigu Prašymas laikinai įtraukti juridinio asmens pavadinimą pasirašytas ir apmokėtas, užsakymo būsena turi pasikeisti į Apmokėtas ir Vykdomas.
 Registro tvarkytojui atlikus nustatytus veiksmus ir neradus kliūčių laikinai įtraukti pavadinimą į Registrą, jis ne vėliau kaip per 1 darbo dieną  laikinai 6 mėnesių laikotarpiui įtraukiamas į Registrą, o užsakymo būsena pasikečia į Įvykdytas.

Visus pradėtus pildyti ir nepateiktus prašymus yra galimybė rasti  kvalifikuotu elektroniniu prašu prisijungus prie Registrų centro klientų savitarnos sistemos, pasirinkus skiltį Juridinių asmenų registras, kairėje meniu pusėje spustelėjus laukelį Laikinų pavadinimų prašymų sąrašas.
 Atsidarius prašymų sąrašą, galima sužinoti visų pildytų prašymų būseną - Nepasirašytas, Pasirašytas, Laukiama apmokėjimo, Pildomas, Apmokėtas, Vykdomas, Įvykdytas.  Jeigu teikiamo Registro tvarkytojui, prašymo būsena yra Pildomas, nereikia  jo pildyti iš naujo, o spustelėjus nuorodą Tęsti ir elektroniniu parašu  pasirašyti dokumentą bei įdėjus į krepšelį paslaugą apmokėti (56 litai).  
Nereikalingus prašymus galima ištrinti iš sistemos, pasirinkus šalia nereikalingo prašymo esančią nuorodą Trinti.
Redaguota: 2013-10-31 10:11
Į viršų