Elektroninis.lt parašas, dokumentų pasirašymas

Ką daryti pametus laikmeną su el. parašu arba kylant įtarimų, jog slaptažodį galėjo sužinoti kiti asmenys? Kaip sustabdyti sertifikato galiojimą, kad juo negalėtų pasinaudoti kiti asmenys?

Praradus ar pametus kriptografinę USB laikmeną ar lustinę kortelę arba atskleidus PIN kodą, jo galiojimą sustabdyti galima paskambinus telefonu (8 5) 2688 388.

Sertifikato galiojimas sustabdomas 14 kalendorinių dienų, klientui identifikavus save kaip sertifikato savininką. Kvalifikuotas sertifikatas gali būti vėl aktyvuojamas tik klientui atvykus su sertifikato laikmena ir asmens tapatybės dokumentu į bet kurį Registrų centro filialą ar skyrių per 14 dienų nuo sertifikato galiojimo sustabdymo. Pasibaigus šiam terminui ir klientui neatvykus į Registrų centrą, sertifikato galiojimas anuliuojamas.

Jei pametėte SIM kortelę su el. parašu arba įtariate, jog mobilaus elektroninis.lt parašo sPIN galėjo sužinoti kiti asmenys, susisiekite su savo operatoriumi: Bitė klientams -tel. 1501, Omnitel - 1533, Tele2 - 117, Teledema - 117.
Redaguota: 2014-01-29 10:36
Į viršų